Фільм про про виробництво корму "HOME FOOD"

Home Food - український виробник збалансованих сухих кормів і вітамінних комплексів для собак і котів.

Home Food заслужив довіру серед споживачів завдяки розумінню потреб власників і любові до своїх вихованців. Відмінна риса компанії в тому, що її власники, творці, а так само ключові співробітники є власниками і заводчиками собак.

Основними мотивами створення компанії свого часу стало бажання виробляти продукцію виключно для своїх улюбленців і ділитися своїми досягненнями в сфері харчування домашніх вихованців зі своїми клієнтами.

Першим продуктом компанії Home Food стала "Олія Лосося". Здавалося б, немає нічого простішого, ніж піти в аптеку і придбати "риб'ячий жир". Проте у компанії Home Food була мета представити саме натуральну олію з Лосося, яка відрізняється рядом унікальних властивостей, і дійсно незамінно у вирощуванні і утриманні здорових тварин. Найвища якість "олію лосося" належним чином оцінили споживачі, які стали першими постійними клієнтами. І лише через декілька років після цього, Home Food представив власні натуральні сухі корми для собак та котів.

На сьогодні баланс формула - єдиний корм в Україні, термін придатності якого, складає не більше 6 місяців - це прямий доказ відсутності консервантів, барвників і інших хімічних добавок. Компанія Home Food чітко наслідує свою місію - розробляти і робити натуральні холістик продукти. Усі інгредієнти, які використовуються у виробництві кормів, сертифіковані і придатні для споживання людиною! Завдяки цьому високому рівню вимог до якості продукту, корми Home Food вже вибрали багато відомих професійних розплідників, досвідчені та вибагливі власники домашніх улюбленців.