СТАТТІ

Home Food - український виробник збалансованих натуральних кормів і вітамінних комплексів для собак та котів.

Чому люди обирають Home Food?


Гарантована натуральність:


Починаючи з першого продукту Home Food "Масло Лосося" та продовжуючи виробництвом кормів, компанія залишила свої вподобання на рахунок вироблення невеликих партій продукціі, адже в цьому разі, кліент отримує найсвіжішу іжу для свого улюбленця.


Для інших, як для себе.


Одна з відмінних рис компанії в тому, що її власники, а так само ключові співробітники є хозяєвами і заводчиками собак та котів. Саме тому, перед кожною відправкой продукціі на продаж, вона проходить найретельніший та професійний контроль якості.


Місія:


Головна місія Home Food, це розробка натуральної та збалансованої продукції. Всі інгрідіенти, які використовуються у виробництві проходять ретельний контроль та поставляются перевіреними роками підприемствами. В першу чергу, виробник віддає перевагу якості, а не ціні та вигоді.


Виробництво:


Компанія Home Food має сучасне обладнання та досвідчених фіхівців у Pet Food, зявдяки чому, контроль, якість та налагодженні процесси на заводі дають високоякісну продукцію міжнародних стандартів.


Відгуки:


Відгуки нових та постійних кліентів є найприемнішою подякою українському виробнику. Це дає стимул працювати далі та покращувати якість, саме тому, Home Food продовжує динамічно розвиватися та покращувати свою продукцію.


#homefood