Cпеціальні пропозиції ДИВИТИСЯ ВСІ

food food

Виробляємо корми для домашніх вихованців з любов'ю і турботою

HOME FOOD — український виробник збалансованих сухих кормів, оздоровчих фітокомплексів і корисних ласощів для собак і котів. Починаючи з 2015 року компанія виробляє високоякісну та натуральну продукцію, яка підтримує здоров’я домашніх улюбленців і дозволяє їм залишатися активними та життєрадісними в будь-якому віці.

...

Сімейні цінності як гарантія якості

Високу якість нашої продукції підтверджено найвибагливішими і найголовнішими для нас критиками — нашими вихованцями. Засновники компанії HOME FOOD є власниками домашніх тварин. Бажання поліпшити і зберегти здоров’я своїх улюбленців, годувати їх тільки якісними продуктами надихнула їх на створення супер-преміального корму, в складі якого будуть добірні інгредієнти, починаючи зі справжнього м’яса і риби. Для цього спільно із зарубіжними фахівцями в сфері Pet Food, ветеринарами та дієтологами була розроблена абсолютно нова рецептура корму з використанням натуральних і корисних компонентів. Завдяки новому раціону здоров’я вихованців значно покращилося, а власники із задоволенням рекомендували його іншим.

 

Особливості виробництва

За 5 років компанія HOME FOOD зарекомендувала себе як надійного виробника та отримала безліч позитивних відгуків від клієнтів. З’явилося багато нових кормів, фітокомплексів і ласощів, щоб задовольнити потреби собак і котів. Компанія продовжує слідувати своїм початковим принципам: випуск невеликих партій товару під ретельним контролем, щоб клієнт отримував найсвіжішу продукцію для свого вихованця.

 

При виробництві використовуються тільки якісні інгредієнти, багаті необхідними протеїнами, вітамінами, мінералами і корисними жирними кислотами. Ми відмовилися від використання консервантів, антибіотиків і штучних добавок. Всі продукти поставляються перевіреними підприємствами.

 

Компанія HOME FOOD має сучасне обладнання та досвідчених фахівців в області Pet Food, а лабораторний контроль і налагоджені виробничі процеси гарантують випуск продукції, що відповідає міжнародним стандартам.

 

Головне — якість, а не ціна і вигода!

Ми впевнені, що здоров’я і енергія домашніх улюбленців залежать від якості корму, яким вони харчуються. І саме тому він повинен бути найкращим!

Форма зворотного зв'язку

Відгуки

review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
review
food food food food

ВИРОБЛЕННЯ НЕВЕЛИКИХ ПАРТІЙ продукції дозволяє клієнту отримати найсвіжішу їжу для свого домашнього улюбленця

ЯКІСНІ ІНГРЕДІЄНТИ, що використовуються при виробництві, проходять ретельний контроль та постачаються перевіреними роками підприємствами

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ в області Pet Food, лабораторний контроль та налагоджені виробничі процеси дають якісну продукцію міжнародних стандартів

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ, використання двохшнекового екструдера дозволяють додавати більшу кількість свіжого м’яса при виробництві кормів

ОСОБЛИВИЙ ІНГРЕДІЄНТ КОРМІВ HOME FOOD — біологічно активний комплекс на основі трьох рослинних компонентів «Фітоформула АМРОЛ» (АМарант, РОзторопша, Льон)

Корми для собак

В наших безглютенових кормах для собак містяться протеїни тваринного похождення, які позитивно впливають на здоров'я і розвиток тварини.

dogs

Корми для котів

Вишукані смаки свіжих м'ясних і рибних складових, а також тільки корисні злаки, овочі і трави.

cats

Фітокомплекси

Унікальна за своїми властивостями лінійка вітамінних комплексів забезпечує улюбленця всім необхідним, а також є відмінною добавкою при профілактиці.

Ласощi

Натуральні м'ясні ласощі для заохочення вихованця та смачна нагорода під час дресирування.

Програма для розплідників

Шановні власники розплідників собак і котів!

Запрошуємо до співпраці за програмою «РОЗПЛІДНИК». Зареєструйтеся і отримуйте: вигідні ціни, зручні умови придбання, індивідуальні умови співпраці, спеціальні умови по програмі «Випускник» для цуценят і кошенят, постійно діючу систему бонусних подарунків.

Також, ми запрошуємо до співпраці власників притулків, готелів і власників великої кількості тварин. Для отримання більш детальної інформації про співпрацю зв’яжіться з нами за телефоном 0 800 339 124, або заповнивши поле зворотнього зв’язку (кнопка зв’язатися з нами)

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВОДЧИКІВ Зв'язатися з нами

food food food food

Відео про HOME FOOD

Особливості виробництва та правильні умови зберігання продукції

food food food food

Залишилися питання?

X