Кількість
|
Вартість
|
||
|
Вибираємо наповнювач котячого лотка в HOMEFOOD
Суперечки про те, чи потрібний наповнювач у туалет для кота, не вщухають. Відповісти на це питання однозначно неможливо, але більшість власників котів вважають за краще купити наповнювач у туалет, щоб у кота була можливість закопувати свої екскременти. Звичайно ж, не всі коти поспішають їх закопати, особливо якщо вважають територію своєю, але наповнювач служить ще й чудовим поглиначем вологи та запахів, а це вже великий плюс на користь його покупки. Який наповнювач вибрати?
Наповнювачі для котів: види
Якщо ви не можете вибрати наповнювач і взагалі вперше стикаєтеся з цим питанням, перше, на що ви орієнтуватиметеся - ціна. Але вибирати варто все ж таки з вигляду наповнювача, а потім уже дивитися, скільки він буде коштувати. Сьогодні є 2 основних види наповнювача - ті, що комкуються і вбирають. Докладніше:
- Комкуючі. Основою виступає глина чи бетонить. Коли в нього потрапляє волога, утворює грудочку. Це великі важкі упаковки, а наповнювач може прилипати до лотка. Але при цьому вони бувають ароматизовані, а деякі навіть із функцією «діагностики», які змінюють колір, якщо у тварини є хвороби сечостатевої системи. Також вони добре вбирають і утримують запахи. Але маленьким кошеням не підійдуть, бо якщо цікавий вихованець спробує гранулу на зуб, то наслідки будуть сумними. З мінусів також прилипання до лап, якщо кішка довгошерста.
- Поглинаючі. У цих наповнювачів є також свої переваги та недоліки, але вибір їх набагато ширший, ніж у попереднього вигляду.
Види поглинаючих наповнювачів для котів
Наповнювач туалету для котів типу, що поглинає, буває в таких форматах:
- Дерев'яні гранульовані. Їх роблять з тирси хвойних сортів дерев. Утримують вологу та запах на відмінно. Гранули розсипаються після того, як на них потрапила волога. Буває дрібний і гранульований варіант.
- Дерев'яні в пластівці. Зроблені з тих же сортів дерев, але не з тирси, а зі стружки. Ідеальні маленьким кошеням - пластівці не роблять боляче лапкам, тому кошенята не забувають, навіщо вони прийшли в лоток.
- Паперові. Практично не зустрічаються у продажу через неекономічність. Але цей наповнювач можна сміливо змивати в унітаз.
- Блоттерс. Це особлива суміш глини та паперу.
- Силікагель. Наповнювач із зростаючою популярністю, який відмінно утримує як вологу, так і запахи. Мінус тільки в тому, що при намоканні гранули силікагелю шиплять, як газування. Багато котів це може налякати, тому на пробу не беріть велику упаковку. Плюс силікагелю в економічність.
- Кукурудзяний. Вибір господарів та котів алергіків. У нього немає пилу, як у глини, він не дратує слизові. А ще наповнювач підходять будь-яким іншим вихованцям. Він дешевий, а також після використання може бути добривом.
Шукаєте великий вибір наповнювачів у Києві? У нас представлені варіанти від найкращих брендів з усієї України – вибирайте те, що підійде вам та вашій кішці.