Реєстрація з комп'ютера чи ноутбуку

  1. Іконка реєстрації знаходиться у шапці сайту біля пошуку. Також ви можете зареєструватись при оформленні замовленя чи на сторінці будь-якого товару.

 

  1. Введіть свої дані та натисніть кнопку «Зареєструватись». Або можна зареєструватись «за один клік». Для цього у лівому верхньому кутку оберіть зручну соцмережу та натисніть на її іконку. Після успішної реєстрації на пошту надійде лист з підтвердженням, а також посилання для скидання паролю.

 

Реєстрація з телефону

Щоб зареєструватись у мобільній версії сайту, потрібно зайти у меню, натиснувши на три рисочки справа зверху. Знизу знаходиться пункт «Вхід для клієнтів». Також Ви можете зареєструватись при оформленні замовленя чи у картці товару, як і у повній версії сайту.

 

Відновлення пароля

Забули пароль? Не біда! Ви завжди можете його відновити, натиснувши кнопку «Забули пароль». Після цього посилання для відновлення паролю миттєво прийде Вам на пошту, яку Ви вказали при реєстрації.

 

Також Ви можете звернутись до наших менеджерів, назвати пошту або номер телефона, прізвище і вони вишлють посилання для відновлення.

 

 

 

 

 

Переваги зареєстрованих покупців

Зареєстрованні клієнти отримують знижку 5%, а також беруть участь у нашій дисконтній програмі. Сума Ваших покупок накопичується, а знижка на наші товари для Ваших улюбленців збільшується.
У обліковому записі покупці можуть переглянути історію замовлень з детальною інформацією: товари, знижки, остаточна вартість, статус доставки, номер накладної та посилання на оплату для замовлень з незавершеною оплатою.
В особистому кабінеті користувачі отримують можливість змінювати список обраних товарів: додавати нові чи видаляти вже непотрібні. Якщо ціни або наявність цих обраних товарів змінюються - надсилаються email-повідомлення.