ОФІЦІЙНИЙ МАГАЗИН HOME FOOD В УКРАЇНІ

Історія створення HOME FOOD бере початок у 2012 році. Саме в той час у родині засновників бренду — Віталія та Олени — з’явився перший собака породи тибетський мастиф. Враження були пречудові, тому вже через рік вихованців було троє, а через півроку з’явилися ще два. Тоді Олена та Віталій почали займатися розведенням мастифів й отримували чудові відгуки від нових батьків малюків тибетів.

Через деякий час один з вихованців захворів. Після тривалого лікування, великої кількості аналізів та щоденного контролю було виявлено, що для здорового функціонування організму цієї породи необхідне збалансоване повнораціонне харчування.

Тоді, ретельно проаналізувавши сферу PET FOOD, з’явилась ідея створити продукцію, яка не тільки подарує улюбленцю здоров’я та активність, але й підвищить якість його життя. Для цього були залучені ветеринарні спеціалісти, технологи, європейські спеціалісти у сфері PET FOOD та кінологи. Через певний час компанія анонсує перший продукт — олію «Лосось» — корисний суперфуд, який підтримує здоров’я всіх систем організму. А згодом починається виробництво лінійки сухих кормів…

За останні роки HOME FOOD зарекомендував себе як надійний виробник та отримав безліч позитивних відгуків від клієнтів та їх чотирилапих друзів. Щоб задовольнити різні потреби собак і котів, компанія збільшила асортимент кормів, фітокомплексів та ласощів.

Сьогодні бренд продовжує слідувати своїм початковим принципам і меті: розробка та виготовлення натуральної продукції для підтримки здоров’я та підвищення якості життя домашніх улюбленців!

 

Сімейні цінності — як гарантія якості

Майже у кожного та кожної, хто працює з HOME FOOD, є песик чи котик, якого ми прагнемо годувати тільки найкращим. Ми впевнені у якості нашої продукції, бо наші хвостики — яскравий тому приклад. Здорові очі, блискуча шерсть, відмінний апетит та активність — головні орієнтири.

 


Особливості виробництва та правильні умови зберігання продукції