Чи є у вас система лояльності та знижки?

Так! Зареєстрованні клієнти отримують знижку 5%, а також беруть участь у нашій дисконтній програмі. Сума Ваших покупок накопичується, а знижка на наші товари для Ваших улюбленців збільшується.

  • Загальна сума покупок 3000 грн — знижка 7%
  • Загальна сума покупок 5000 грн — знижка 9%
  • Загальна сума покупок 10000 грн — знижка 12%

Також, ми маємо спеціальні умови для розплідників, заводчиків і власників великої кількості тварин. Деталі за номером 0800339124.

 

Хто такий виробник HOME FOOD?

HOME FOOD — український виробник сухих кормів, фітокомплексів та ласощів для собак і котів. Починаючи з 2015 року ми виробляємо високоякісну та натуральну продукцію, яка підтримує здоров’я вихованців та дозволяє їм залишатися активними і життєрадісними в будь-якому віці. Високу якість нашої продукції оцінили найвибагливіші та найголовніші для нас критики — домашні улюбленці. Бажання поліпшити та зберегти їх здоров’я стало першим кроком до виробництва натурального корму HOME FOOD. Для цього спільно із зарубіжними фахівцями у сфері Pet Food, ветеринарами та дієтологами була розроблена абсолютно нова рецептура з використанням якісних та натуральних компонентів.

 

Чому на корми HOME FOOD саме така ціна?

В асортименті HOME FOOD — сухі корми Premium та Superpremium класів. Продукція виробляється на сучасному, високотехнологічному обладнанні. Використовуються тільки якісні інгредієнти (м'ясо, риба, злаки, овочі, фрукти, ягоди, трави), багаті необхідними протеїнами, амінокислотами, вітамінами, мінералами та корисними жирними кислотами. Всі продукти поставляються перевіреними роками підприємствами. При виробництві не використовуються консерванти, антибіотики та штучні добавки.

 

Де можна побачити ваші дозвіл і реєстраційні документи?

Ви можете ознайомитися з нашими документами, натиснувши на кнопку «Документація HOME FOOD».

Документація Home Food

 

Як можна замовити вашу продукцію?

  • На нашому сайті homefood.ua
  • У Facebook facebook.com/homefood.ukraine
  • В Instagram instagram.com/homefood_ua
  • За телефоном 0 800 339 124

 

Де я можу подивитися перелік зоомагазинів та ваших партнерів з продукцією HOME FOOD?

Ознайомитися з нашими партнерами та списком адрес зоомагазинів з продукцією HOME FOOD у різних областях країни можна, натиснувши на кнопку «Де купити HOME FOOD».

Де купити Home Food