Додайте товари до списку бажань
Відповідаємо на дзвінки:

пн-пт: 09:00 — 20:30
сб-нд: 09:00 — 17:00

0
Мій кошик

Сухий корм для активних собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухий корм для собак високого рівня активності

Корм для активних собак – харчування, що допомагає розвитку та зміцненню здоров'я вихованця. Якщо звичайним собакам раціон обрати неважко, активним тваринам підібрати харчування складніше. Проведемо аналогію зі спортсменами: для витривалості, формування м'язів та життєвої енергії їм потрібно багато калорій. Також з активними собаками: харчування для них – важлива частина життя та запорука активності. І спеціальні готові корми сприяють активним фізичним навантаженням таких собак.

Які собаки відносяться до категорії активних

Який він – активний собака? Це не тільки ті тварини, які постійно бігають та грають, а й «працевлаштовані» особини. Наприклад, службові, розшукові, їздові, мисливські та навіть караульні собаки. Ще активний собака – це тварина, яка багато тренується та витрачає купу сил. Їй потрібний спеціальний сухий корм для активних собак, щоб організм легко справлявся із навантаженнями.

Також активність може залежати від породи. До списку найактивніших собак потрапили лабрадор та золотистий ретривер, німецька вівчарка, сибірський хаскі, бордер-коллі та інші.

Особливості корму для активних собак

Спеціальний корм для активних собак кардинально відрізняється від універсальних продуктів. У ньому багато протеїну (у вигляді білка). Якщо собака веде активний спосіб життя, то білок засвоюється організмом, а не відкладається у вигляді запасів жиру.

Також до сухого корму для активних собак входять:

 • Якісні комплекси вітамінів
 • Збільшена кількість мінеральних компонентів
 • Особливі набори макро- та мікроелементів
 • М'ясо із високою поживною цінністю

Купити корм для активних собак можна у всіх чотирьох існуючих класах: економ, преміум, супер-преміум та холістик. Але найкращі – корми із вищих сегментів.

Якщо собака весь час фізично активний (їздовий, службовий), його можна постійно годувати таким кормом. В інших випадках варто вводити такий корм до раціону лише перед навантаженнями – тренуваннями, полюванням тощо. Якщо активність є нерегулярною, постійне вживання цього раціону призведе до набору зайвої ваги.

Самостійно складно скласти правильний раціон та скомбінувати різні типи корму? Зверніться до ветеринарного лікаря або консультанта зоомагазину (інтернет-магазину), у якому ви купуєте корм.

Як підібрати корм для активного собаки

Щоб купити сухий корм для активних собак, який 100% підійде вашому вихованцю, враховуйте:

 1. Тип та регулярність фізичного навантаження
 2. Вік. Бувають корми спеціально для цуценят, дорослих собак або осіб похилого віку
 3. Габарити тварини. Раціони для великих та малих собак завжди відрізняються
 4. Розмір упаковки. Існують варіанти на 2-7 або 10-15 кг і більше. Якщо комбінуєте смаки, краще купувати невеликі упаковки. Коли собака звик до одного, обирайте великий мішок (з урахуванням терміну придатності, щоб тварина встигла з'їсти корм до вказаної дати)
 5. Бренд. Вибирайте перевіреного постачальника корму, про який ви зустрічаєте хороші відгуки ветеринарів та заводчиків. І це далеко не завжди розрекламований бренд, швидше навпаки. Часто хороші бренди, що виготовляють чудові сорти класів супер-преміум та холістик, нікому не відомі, окрім ветеринарів

Де купити корм для активних собак хорошої якості?

Купити корм для активних собак можна в:

 • Ветеринарній аптеці
 • Зоомагазині
 • Замовити онлайн

Де точно не вийде купити хороший та якісний корм? – Його немає у продажу в супермаркетах та невеликих продуктових магазинах.

Також пам'ятайте, що ціна хорошого корму не може бути низькою. Але вартість виправдана високою якістю продукту та його невеликою витратою завдяки поживній цінності. А головна хороша новина у тому, що в Україні і, зокрема, у Києві такі корми можна знайти. Тому забезпечити активність свого вихованця можна і потрібно!

Вгору